Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Makijaż okazjonalny - wieczorowy | ślubny | karnawałowy | fotograficzny

Makijaż to nie tylko  maskowanie twarzy albo trend w modzie. Makijaż to sztuka, która pomaga nam wyeksponować zalety twarzy i stara się wydobyć na światło dzienne jej indywidualne  cechy, jednym słowem tuszując niedoskonałości  podkreśla atuty. Niezależnie od tego czy najnowszym trendem w modzie są pełne, zmysłowe usta, kocie oczy czy też sztuczne rzęsy.

Makijaż powinien być dopasowany do stylu, osobowości i charakteru kobiety. Chodzi o to, aby wyglądać po prostu dobrze, dobrze się ze sobą czuć, być zadbaną i promieniować pewnością siebie.

Makijaż wieczorowy:

Zdecydowanie bardziej wyrazisty i intensywny ,a nawet śmiały i ekstrawagancki. Prezentowany jest zazwyczaj w słabym, stłumionym oświetleniu np. blasku świec. 

Makijaż ślubny:

Ślub to jedna z najważniejszych chwil  w całym życiu , dlatego też tego dnia musisz wyglądać wyjątkowo i olśniewająco. Wzrok wszystkich zaproszonych gości skupiony jest wtedy na Młodej Parze, w szczególności na Pannie Młodej. Na wizerunek Panny Młodej składa się wymarzona suknia, fryzura i odpowiedni makijaż. Podstawą wykonania nieskazitelnego makijażu jest wcześniejsza odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy i dekoltu. Skóra powinna być przygotowana tzn. oczyszczona i gładka, wtedy makijaż będzie trwały i świeży. Równie ważne jest aby makijaż ślubny dostosowany był pod potrzeby fotografii np. zmieniającego się oświetlenia. Dla dopełnienia całości polecamy przedłużyć lub zagęścić naturalne rzęsy.

Tego Dnia w centrum uwagi znajdzie się również Pan Młody. On również może potrzebować delikatnego makijażu polegającego głównie na  zatuszowaniu niedoskonałości skóry albo przygotowaniu jej do kontaktu z kamerą.

Makijaż karnawałowy:

W tym rodzaju makijażu możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Możemy sięgnąć po bardziej zdecydowane kolory oraz elementy błyszczące,  mieniące się brokaty, cyrkonie i inne ozdoby. Doskonale do tej okazji pasują sztuczne rzęsy.

Makijaż fotograficzny:

Wykonywany jest najczęściej przy zdjęciach reklamowych, zdjęć do portfolio modelek, aktorek, zdjęć ślubnych, rodzinnych.Ten rodzaj makijażu ma na celu przygotowanie twarzy do pracy z aparatem fotograficznym lub kamerą. Ma za zadanie ukryć drobne defekty skóry, uatrakcyjnić wizerunek modelki/modela oraz nadać skórze matowy charakter.Najczęściej wykorzystywany rodzaj podkładu to kamuflaż.Do wykonania makijażu używamy profesjonalnych akcesoriów i kosmetyków.

Czas trwania zabiegu ok.1h

  • Cena: Od 140 - szczegółowy cennik na dole strony
  • Obszar zabiegowy: twarz, szyja
  • Na problem: wielkie wyjście / specjalna okazja