Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Katarzyna Wikarjak – Kosmetolog
Katarzyna Wikarjak

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach na twarz, w tym również  kosmetologią estetyczną przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Na pierwszym miejscu zawsze stawia na indywidualny dobór i skuteczność zabiegu. Kieruje się holistycznym podejściem do klienta, aby uzyskiwać jak najlepsze efekty. Stara się by każdy mógł poczuć się wyjątkowo.

Greta – Kosmetolog
Greta

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykonuje szeroką gamę zabiegów na twarz, szczególnie w przypadku cer problematycznych. Zajmuje się również laseroterapią i kosmetologią estetyczną. Kosmetologia jest jej pasją, dlatego stawia na ciągły rozwój, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach. Charakteryzuje ją profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.

Natalia – Wizażystka, manikiurzystka
Natalia

Wizażystka, manikiurzystka

Manikiurzystka specjalizująca się w zdobieniu paznokci, maniciure i pedicure hybrydowym oraz zabiegach regeneracyjnych dłoni i stóp. Interesuje się również wizażem, który, tak jak stylizacja paznokci, jest jej wielką pasją, dlatego stawia na ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. 

Daria – Fizjoterapeutka
Daria

Fizjoterapeutka

Licencjonowana fizjoterapeutka, aktualnie uczęszczająca na studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuję się przede wszystkim w masażach relaksacyjnych, leczniczych oraz rytuałach SPA, wykonuje także zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i modelujące ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do klienta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Ukończyła kurs Tapingu Rehabilitacyjnego i Sportowego. 

Aneta – Fizjoterapeutka
Aneta

Fizjoterapeutka

Licencjonowana fizjoterapeutka, aktualnie uczęszczająca na studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Dla Klientów, którzy poszukują ciszy, relaksu i głębokiego odprężenia, oferuje szeroki zakres rytuałów i masaży odprężających, które błogo wpłyną na, zarówno ciało jak i umysł. Dzięki indywidualnemu podejściu dba o to, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty podczas wykonywania zabiegów wyszczuplających i relaksacyjno-leczniczych. 

Małgosia – Kosmetolog, masażystka
Małgosia

Kosmetolog, masażystka

Dyplomowany kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Nieustannie rozwija swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała, które są jej specjalizacją. Świadomość, że pomaga ludziom poczuć się pięknie we własnym ciele, przynosi jej ogromną satysfakcję i zadowolenie z wykonywanego zawodu. 

/