Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Klaudia – Kosmetolog
Klaudia

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Wykonuje zabiegi lecznicze, pielęgnacyjne i profilaktyczne skóry twarzy. Cechuje ją dokładność i estetyka, posiada wysoko rozwinięte zdolności manualne, interpersonalne i komunikacyjne. Jej pasją jest makijaż oraz chęć poszerzania wiedzy w zakresie kosmetologii estetycznej.

Greta – Kosmetolog
Greta

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykonuje szeroką gamę zabiegów na twarz, szczególnie w przypadku cer problematycznych. Zajmuje się również laseroterapią i kosmetologią estetyczną. Kosmetologia jest jej pasją, dlatego stawia na ciągły rozwój, poprzez uczestnictwo w licznych kongresach. Charakteryzuje ją profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.

Daria – Dietetyk, Manager Salonu
Daria

Dietetyk, Manager Salonu

Magister dietetyki, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Przeprowadza konsultacje dietetyczne, specjalizuje się w doborze indywidualnych diet, głównie odchudzających, jak i w żywieniu w różnych jednostkach chorobowych. Komponuje jadłospisy smaczne, zdrowe i zgodne ze stylem życia Pacjenta. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę z zakresu żywienia. Prócz tego, wprowadzi Was do świata relaksu i piękna, świata Yasumi.

Daria – Fizjoterapeutka
Daria

Fizjoterapeutka

Licencjonowana fizjoterapeutka, aktualnie uczęszczająca na studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuję się przede wszystkim w masażach relaksacyjnych, leczniczych oraz rytuałach SPA, wykonuje także zabiegi wyszczuplające, ujędrniające i modelujące ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do klienta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Ukończyła kurs Tapingu Rehabilitacyjnego i Sportowego. 

Sandra – Masażystka, manikurzystka
Sandra

Masażystka, manikurzystka

Masażystka, która specjalizuje się w masażach leczniczych, wyszczuplających oraz w doborze rytuałów, dzięki którym klienci szukający relaksu znajdą czas na odpoczynek ciała i umysłu od codziennego zgiełku i pośpiechu. Zadba również o piękno dłoni i stóp. Dbałość o każdy szczegół i odpowiednią atmosferę podczas masaży sprawia, że klienci chętnie wracają do gabinetu.

/